O nás

Společnost GOLEM GROUP s.r.o.vznikla koncem roku 1996 a 15.04.1997 byla zapsána do obchodního rejstříku. Firma vznikla s cílem poskytovat všestranné služby v oblasti propagace a reklamy.

Firma od roku 1997 mimo péči o klienta komplexním reklamním servisem vydávala katalogy, časopisy, kalendáře a inzertní noviny GOLEMPRESS, z kterých se později stalo samostatné vydavatelství GOLEMPRESS, s.r.o.

V roce 2001 firma GOLEM GROUP s.r.o. aplikovala systém jakosti dle ISO 9001:2001.

V současné době patří naše společnost k předním firmám ve svém oboru ve Východočeském regiónu. O kvalitě nabízených služeb svědčí řada mediálních produktů (noviny, katalogy, časopisy, kalendáře, internetové portály) a řada bezchybně fungujících bezpečnostních systémů.

Nabízíme Vám poradenskou činnost v oblasti reklamy a propagace. Jsme komunikační agenturou třetího tisíciletí.

Vytvoříme pro Vás plán Vaší propagační strategie dle výrobního programu, regionu a rozboru Vaší klientely. Zhotovíme Vám ucelenou studii propagace. Dále vytvoříme projekt a plán propagace od grafického manuálu přes direct mail a odborné prezentační akce včetně rautů až po výstavní a veletržní akce.

Nabízíme grafickou přípravu a úpravu, komplexní zhotovení a zveřejnění Vaší firemní prezentace v novinách, katalozích, kalendářích, rozhlase či televizi i na stránkách internetu za velice solidní ceny.

Kalkulace na veškeré produkty jsme Vám ochotni zpracovat dle Vašeho konkrétního požadavku, což je spíše otázkou osobního jednání.

 

Reference

Design & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 1996 - 2022 GOLEM GROUP